Ali Kráľovná Vlasy Peruánskej Vlasy Tela Vlna 1/3/4 Ks Panenské Vlasy Tkanie Prirodzené Farby 8"-26" Ľudské Vlasy Väzbe Zväzky M/7A

Nový produkt

€25.82

€43.04

-41%

Štítky:

vallbest brazílsky rovné vlasy zväzky, 4 farebné zväzok, ali julia vlasy, štúdium ľudského tela, pazúr copu, ľudské vlasy bez útku na háčkovanie vrkoč, háčkovanie sieťky, v ľudských vlasov, darca zarovnané kutikulu panenské vlasy, ali kráľovná, aire vlna

Surový Panenský Ľudské Vlasy Detail

Položky Názov: Peruánsky Telo Vlna Panny Ľudské Vlasy Názov Značky: Ali Kráľovná Vlasové Produkty Co., Ltd Farba vlasov: Prírodná Čierna Farba, Môžu byť Farbené a Bielené. Dĺžka Vlasov: 8"~26" Vlasy Materiál: Vysoko Kvalitné Ľudské Vlasy Útku Dodacia lehota:Cca 2-5 Dní DHL/FEDEX Funkcia: Zdravý, Plný a Živý Textúra

Spôsob Dopravy:

FedEx, DHL, Localdesign.sk Štandardná Doprava, DPEX,USPS Všetky k Dispozícii. Pls dajte správne expedičné informaiton bez P. O políčko & APO.

Dane Colný:

Express Spoločnosti neakceptuje Žiadne Adresu S P. O box / APO. a treba zaplatiť kupujúcim, je mimo našej kontroly, dúfam, že sa vám mohol pochopiť.

Môžete Vlasy Farbené Alebo Bielené?

Áno, určite to môže byť farbené,pokrčené,narovnané,žehlička flatted a bielené ako svoj vlastný štýl. (PS: Pls nemajú presiahnuť 150 C, alebo vlasy budú zničené.)

Ako kefa moje vlasy?

Použitie široký-zub špirála jemne umývať si vlasy. kučeravé vlasy pls hladké vlasy po ruke. Nie kefa na vlasy od koreňa k špičke, a to počnúc končí, hrebeňom cez a potom od stredu, potom sa nakoniec ide zhora.

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Spleti?

Ako je to 100% ľudské panenské vlasy, vlasy, je stále s full kožičky, zosúladiť v rovnakom smere. Po tom, čo sme urobiť rovné vlasy do rôznych curl modelov, kožičky, o každý prameň vlasov je už ležia vedľa seba, to môže byť hore a dopredu, to je dôvod, prečo niekedy budete cítiť, že to nie je veľmi ľahko spustiť vaše prsty cez vlasy, a je to jednoducho preto, že má štýl vlasov a kožičky sú zastavenie vaše prsty, pretože z toho, čo sa môže reagovať vaše prsty nejaký votrelec. Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie. Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Zhadzovať?

Po robotníci šiť vlasy kusov v balíku, môžu tam byť nejaké krátke kúsky, ktoré nie sú pripojené na útek, tak pri prvom hrebeňom alebo umyť, to bude ísť von. To nie zhadzovať, špirála ich von a bude to v poriadku. Na wefts sú dvojlôžkové vypracovaný stroj útku, aby sa zabránilo uvoľňovaniu, ak budete musieť znížiť útku upraviť objem vlasov pre vašu inštaláciu, pls uistite sa, že tesnenie okraje wefts, takže to nebude haly. A nikdy umyť alebo česať vlasy s príliš veľa sily, je panenské vlasy, potrebuje viac lásky, starať sa o to,alebo to bude vylamovať.

Ako umývanie moje vlasy?

Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie.Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

Vlasy Útku Stroj Dvojitý Útok
Vhodné Umiera Farby Všetky Farby
Predlžovanie Vlasov Typ Tkanie
Chemické Spracovanie ŽIADNE
Vlasy Kvality Plný Kutikulu Zarovnané Pomôže Vyhnúť Matné Problémy,
Položiek v jednom Balení 1/3/4Pcs
Jednotky Hmotnosti 100 g(+/-5 g)/kus
Exkluzívne Služby Drop Shipping Logo značky a Balenie Určené
Vlasy Textúra Vysoko Kvalitnej Brazílskej Telo Vlna Ľudských Vlasov Najmäkšie
Materiál Ľudské Vlasy
Textúra Telo Vlna
Ľudské Vlasy Typ Peruánsky Vlasy
Farba Vlasov Prírodné Čierna Farba Môže byť Farbené a Bielený na Iné Farbu, Ktorú potrebujete
Najdlhšie Vlasy Podiel >=10%
dodacia lehota Dodávaný do 48 Hodín doručiť do nasledujúcich 2-5 Pracovných Dní
Názov Značky ali kráľovná
Môže Byť Permed Áno
Materiál Triedy Panenské Vlasy
Životnosť viac ako 1 rokov nie je poradenstvo pre chemické spracovanie často
Vlasy Výhodou Môže byť Narovnané stočený a Inovovaný Ako Vaše Vlastné Vlasy

Súvisiace produkty