3ks Mini Parfum Trubice Esenciálny Olej Plošných Trubice Aromaterapia Nosovej Inhalátory Naplniteľné Fľaše S Bavlnou Knôty

Nový produkt

€3.44

€6.37

-46%

Štítky:

veľa prázdnych parfum fľašu, plastové nosový inhalátor, mini loptu fľaše, uniknúť ktm, inhalovať trubice, bottl vody, nordic sanitizer fľašu, difúzne sklo, chryzantéma olej, olej perfum

3ks Mini Parfum Trubice Esenciálny Olej Plošných Trubice Aromaterapia Nosovej Inhalátory Naplniteľné Fľaše S Bavlnou Knôty

Popis

Táto difúzna fľaša je vyrobená z kvalitnej ocele a plastu, ktorý nie je ľahké oxidovať, a spôsobiť alergické reakcie, udržiavať lesklé, keď budete nosiť ju. To povrchu dizajn vyzerá tak krásne. Prenosné osobné inhalátory pre používanie vášho aromaterapia materiálu, nech sa nachádzate kdekoľvek. Pridajte svoj obľúbený parfém a použiť znovu a znovu. Ideálny pre kabelke, aute, v kancelárii, nočnom stolíku, vrecko, batoh, aktovku a kdekoľvek ste.

Funkcia

- Farba: Zlatá.

- Materiál: Oceľ a plast.

- Veľkosť: Cca. 9x6x1.8 cm.

- Tento súbor obsahuje 3 osobné inhalátory. Každý inhalátor má kovové vonkajšieho plášťa a odnímateľné vnútorné sklo kontajner, ktorý drží knôt.

- Jednoducho rozoberať inhalátor, vložte knôt v sklenenej fľaši s 1/4" zostávajúce nad perou, a drip zvolený parfém alebo esenciálneho oleja na knot. Opätovne inhalátor.

- Jednoduché použitie: jednoducho odstrániť spp, priniesť inhalátor blízkosti nosa a nádychu.

- Bezpečné skladovanie: spp hodí pohodlný bráni úniku a zabezpečiť dlhotrvajúcu vôňu.

- Ideálny Darček pre každého: je To unisex darček na každú príležitosť, ideálny pre vašu priateľku, členov rodiny, priateľov, učiteľov a workmates.

Teplé Tip: Milí kupujúci, a to z Dôvodu svetelný efekt, monitora jas, ručné meranie a podobne, môžu tam byť nejaké nepatrné rozdiely vo farbe a veľkosti medzi fotografiu a aktuálnej položky. Úprimne dúfam, že rozumiete! Ďakujeme!

Balenie zoznam

3 x Parfum Trubice

Číslo Modelu Parfum Trubice
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky RUIMIO

Súvisiace produkty