MILITECH Wendy EXFIL SL ETW Štýl Balistická Prilba NIJ IIIA 3A 0106.01 ISO EPICKÉ Vzduchu High Cut Aramid Twaron Nepriestrelný Prilba

Nový produkt

€215.20

Štítky:

vtipné prilba, nepriestrelný, šošovky balistických, epcos cievky, ARAMIDOVÉ VLÁKNA, exfil fma, nepriestrelné vesty, dezinfikovať sprej, hjc kevlar prilba, nepokoje prilby

Kupujete Z ISO 9001 : 2015 Certifikovaný Výrobca sa Špecializuje Na Výskum a Vývoj a Výroba Z Balistické Prilby, Balistickej Vesty, Balistických Panelov a Bodnúť Odolný Vesty. Naše ISO Číslo Certifikátu Je 00120Q37314R1M/3600 A Možno Overiť Z Číny Certifikácie Kvality Center Odkaz Nižšie:

Kúpiť S Dôverou! Náš Záväzok voči vám:

**Budeme Používať Naše 16-Ročné Skúsenosti Ako Výrobca Zabezpečiť, Aby Ste Mali Príjemný Nákup Skúsenosti

**Odpovieme Na Všetky Otázky A Otázky, Akonáhle Je To Možné

**Budeme Loď Vašej Objednávky, Rýchlym A Efektívnym Spôsobom

**Používame Localdesign.sk je Poštovné Kalkulačku Na Stanovenie Nákladov na Prepravu. Nebudeme Účtovať Manipulačný Poplatok

**Necháme Pozitívnu Spätnú Väzbu A Dúfam, Že Sme Sa Získať Tvoje

Kupujete Priamo Od Výrobcu Značky--robíme 40,000+ Prilby Ročne

Tento Výpis Je Pre Jedného (1) POČÍTAČA z Wendy SL Štýle High Cut Balistická Prilba Vyrobená Z Aramid Jadro S výberom Farby.

Kľúčové Vlastnosti

*** Hliníkový NVG Mount

*** Aramid Jadro Vyrobené Jedinečná Geometria Škrupina Prilby

*** 4 Bod v smere hodinových Ručičiek Kábel Rýchlej voĺby Pruženia S Epic Líniové Dve Vrstvy Čalúnenia Dizajn, Trvá Pohodlie A Stabilizácia Na úplne Novú Úroveň (2. Vrstva Podložky Môže Byť vyradená Pre Montáž Účel)

* * * * Veľkosť 1 M-L Na 1.4 KG/KS, Veľkosť 2 L-XXL Na 1.47 kg Plne Zmontované

* * * * Veľkosť 1 M-L (Hodí 54-59 cm headrim, 3/4 6 - 3/8 7 ), Veľkosť 2 L-XXL ( Hodí 59-63 cm headrim, 3/8 7 - 7/8 7 )

*** Gen 3.0 Magpul Štýl Picatinny Koľajničky Umožňujú Upevnenie Rôznych Železničnej Zavesené Príslušenstvo, Ako Sú Svetlá, Kamery, Atď. Slotu Koľajnice Tiež Funkciu Zošikmené Konce Na Zníženie Snagging A Eliminovať Ostré Rohy A Hrany.

*** Nové Sticky Slučky Vzor

*** Posuňte Zámok Pracky Systém Odpruženia, Stabilnejšie A Pohodlnejšie Nastavenie

*** Vysoká Pevnosť Mil Spec Nylon Popruh Vhodný Na Prilbu Farba

*** Dostupné V Oliver Dráb (OD), Čierna (BK), Coyote Brown (CB) A Multicam Farby

Posudok Od Zákazníka :

10/10 položky, hodí skvelé, nie je komprimovať hlavy, už prichádza s pic železničnej, že náklady navyše, ak si kúpite exfil 3.0; veľkosť perfektne sedí, militech pošle ďalšie podložky len v prípade, že prilba je príliš veľká, nv plášť hodí 3 rôznych wilcox úchyty a rhino, nemá pohybovať, je zabezpečené dobré. Snažil som sa obaja exfil a táto prilba pre 8 hodín každý, chcel by som kúpiť tento helmu znova, náklady na pomer výkon je lepšie, ako keby spevnená tímu, wendy. Peltors fit skvelé pod ním, nie prebiť hlavou, rez je symetrická a urobil správne, dodávka bola rýchla, predávajúci je citlivý a zodpovedný. Prilba je dobré ceny a kvality a výkonnosti je rovnaké, alebo dokonca lepšie (bez obr železničnej adaptér), ako tím wendy, aby ste nestrácajú nič dostať tento helmu. Pvs14, flir porušenie a nvg pracoval správne, úchyty zložené tak, ako by mali, prilba je dokonale vyvážený, a to aj bez protiváhu prilba nemal prepad vpred v spustiť zbraň a situácie.

Olek M

Balistická Výkon:

NIJ IIIA 0106.01 Vyhovujúce, Testované V Oregone Balistických Lab, USA

9mm FMJ, 125.1 gr, 1167 ft/s (355 m/s), Bez Penetrácie.

.44 MAG SJHP, 240.6 gr, 1449 ft/s (441 m/s), Bez Penetrácie.

Pozrite si Naše Prilby skúškach Udelená OBL V septembri roku 2020

Poštovné a Vráti

Počas "mysli zmeniť" obdobie, môžete tovar vrátiť kedykoľvek-Aj v perfektnom stave. Po tom, čo sme dostali, vrátený produkt(y) budeme najprv skontrolovať stav tovaru a pokračovať vrátenie peňazí za nižšie základe;

a) Ak výrobok je vrátený z dôvodu, aby sa problém s kvalitou na dobierku zákazníkovi, budeme požadovať dôkaz o obrázky z zákazníka koncového na podporu takejto žiadosti pred vrátením výrobku(ov) môže byť prijatá. Akonáhle je žiadosť schválená a vrátený tovar, ÚPLNÉ VRÁTENIE BUDE VYKONANÉ vo VAŠOM ÚČTE DO 24 HODÍN

b) Ak výrobok je vrátený z dôvodu, že zákazník myseľ zmeniť, zákazník musí starať sa o súvisiace náklady na dopravu, boli by sme veľmi vďační, ak tovar môže byť vrátený v spätnom predaji stave a v pôvodnom obale, alebo budeme musieť uplatňovať odpočítanie dane, o vrátenie dane na základe stavu vrátenie tovaru. .

Tax & Dovozné poplatky

Môže byť potrebné zaplatiť Daň/import poplatok na dobierku, pozrite sa do krajiny dovoz právnych predpisov a neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky.

Spätná väzba

Sme veľmi vďační za vaše pripomienky o každej transakcii. V prípade, že ste nešťastný o naše produkty, prosím, láskavo kontaktujte nás a my vám snažiť vyhovieť vašim potrebám.

Všetky položky predávané u nás sú garantované na jej kvalitu vždy! Všetky fotografie uvedené v zaradenia sú úplne zaručene byť zhotovená nás. Dostanete presné položky zobrazené a opísané vždy! Nákup z nás s dôverou!! Pozrite komentáre od našich spokojných zákazníkov nižšie!!!

Veľmi vám ďakujem za venovanie pozornosti naše vop a tešíme sa na mať hladké obchodného vzťahu s vami.

Materiál Aramid Core
Výkon NIJ IIIA 0106.01
Veľkosť 2 Hodí 59-63 cm headrim
Hmotnosť 1.4kg / 1.47kg
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia CE
Model Wendy-Aramid
Veľkosť 1 Hodí 54-59 cm headrim
Názov Značky militech
farba Čierna/Coyote/Zelená/Multicam
Číslo Modelu Wendy-Aramid

Súvisiace produkty