Predlaktie Otvor Valca Tréner Rameno Silový Tréning Exerciser Ťažkých Kladka Systém Fitness Cvičenie Vybavením pre Domáce Posilňovne

Nový produkt

€10.38

€12.97

-20%

Štítky:

fit vybaviť, Fit, telocvičňa kladka, telocvičňa machin, kladka káblový systém, značka telocvični, cvičenie rack, požičovňa tréner, kladka systém, oculus tvár

Odrážky:

1、Tréning Vybavenie: Ideálne pre rôzne silový tréning cvičenia. Sledujte váš chrbát, ramená a trup rásť vo všetkých síl, výťahy. To vám pomôže dosiahnuť neuveriteľné výsledky: budovať svalovú hmotu, spaľovať tuk, posilnenie jadra a zlepšiť flexibilitu vyzerať čo najlepšie.

2、Jednoduchá Montáž: zápästie navi kladka systém obsahuje všetko potrebné (s výnimkou, hmotnosť dosky) na montáž a použitie a ľahko sa viaže na všetky power rack alebo samostatný vytiahnuť bar, trámy a kdekoľvek môžete pripevniť na zápästie.

3、lepšie vzdelávacie Prikladá: Zahŕňa jeden kotúč a popruh so sponou, jeden kábel s rukoväť bar a hmotnosť dosky držiteľ, a jedným ťahom nadol káblov s dvoma penové rukoväte.

4、Ťažkých Oceľových: sila sila môže byť ľahko upravená; EVA rukoväť môže byť účinne protišmykový; robustné nylonové lano, chromovaných dielov a ozdobná šnúrka na uniforme hák sú použité na splnenie rozmanitý tréning.

5、Priestor Displeja: Veľký priestor môže odradiť užívateľom pridanie kábel stroj na ich domovskej telocvični, školenia navi ponúka výhody kábel systému bez nutnosti veľký kus zariadenia.

Funkcie: 2 druhy cvičenia metódy a odnímateľná rukoväť: zmenou spojenie medzi tekvica pracky a vysokej pevnosti nylonové lano a môžete získať dve funkčné cvičenie metódy: pull-down a výťah. Odnímateľný rukoväť vám dáva voľnosť zmeniť doplnky, ktoré potrebujete (vrátane pravítko a dve športové rukoväte ). To vám umožňuje trénovať biceps, triceps, ramená a chrbát. Napríklad, biceps, curl, triceps strhnúť, latitude strhnúť, riadok, lietať.

Kvalitný materiál: Obsahuje 90-palcový high-pevnosť dlho nylon plášť lano udržiavať pevnosť, dlhú životnosť a bezproblémovú prevádzku. Tichý kábel kolesá sú vyrobené zo špeciálne heavy-duty oceľové, zabezpečenie žiadne ďalšie hluku je generovaný počas prevádzky. Inovovaný ocele nakladanie pin s maximálnou hmotnosťou záťaž 220 kg.

Úspora priestoru a prenosnosť: LAT a zdvíhacie kladka systém poskytuje funkciu kábel stroj a uložiť priestor u vás doma. Jeho malé rozmery balenia umožňuje vziať so sebou, a aby bolo cestovanie s deťmi.

Jednoduchá montáž: Jednoducho prejsť nakladanie pin cez stred otvoru hmotnosť dosky a pripojte časti. LAT a zdvíhacie kladka systémy môžu byť pripojené k moci, stojany na bicykle, vytiahnuť tyčiach, trámoch a všade tam, kde opasky môže byť nainštalovaný.

2 cvičenie režimy: zmenou spojenie medzi tekvica pracky a vysokej pevnosti nylonové lano, môžete získať dve funkčné cvičenie režimy: pull-down a výťah.

Odnímateľná rukoväť: Umožňuje kedykoľvek zmeniť doplnky, ktoré potrebujete. (Vrátane rovno pól a dve športové držadlá s stôp)

Tichý kábel kolesa-zabezpečuje žiadne ďalšie hluku počas prevádzky.

90-palcový high-pevnosť nylonové lano: Inovované ocele zaťaženie pin na pevnosť, dlhú životnosť a hladký chod. Maximálna hmotnosť nákladu je 220 libier. Vhodný pre dosky s centrom otvor menej ako 2,9 cm.

Prenosné: Malý balík veľkosť umožňuje vziať so sebou, a je cestovať s deťmi.

Špecifikácia:

Materiál: oceľové rúry + EVA + nylonové lano.

Veľkosť(cca): dĺžka trubky 37. 5 cm/14.76 palec, lano dĺžky 190 cm/74.8 palec

Poznámka: závesné hmotnosť by nemala presiahnuť(40 libier). Hmotnosť-ložisko bell nie je zahrnuté v tomto produkte.

Balenie Zoznam:

1 * Ihla Odstránenie

1 * Vysoká Pevnosť Nylonové Lano

1 * Nosenie Pásu

1 * Mute Kábel Koliesko

1 * Rovné

2 * Šport Rukoväť

4 * Zdvíhacie Pracka

Číslo Modelu Zápästie a Predlaktie Blaster
Pôvod CN(Pôvodu)
Podpora Dropship/Veľkoobchod/Epacket
Platné Fitness Vybavenie Iné
Funkcia Telo Fitness

Súvisiace produkty