100 KS/Veľa PLC Optický Splitter SC APC 1m 1X8 FTTH Optický Splitter FBT Optická Spojka Singlemode Oceľovej Rúry Zadarmo Lode

Nový produkt

€370.85

€403.10

-9%

Štítky:

optický ftth, plc 3 adaptér, ftth, sekáčik optický, s01, apc konektor, mikrotik router, spojka hriadeľa, din plc, optický splitter

Položka Dĺžka 1m
Typ Konektora SC/APC
Veľkosť 20cmx20cmx20cm
Kompatibilné Ubiquiti
Názov Značky Joinwit
Číslo Modelu FC/APC 1X8 Optický FTTH Splitter
Záruka 1 Rok
Pigtail aplikácie FTTH projektu
leštenie APC
Vlákna Typu Jediný Režim

Súvisiace produkty