Originálne Náhradné Batérie Pre Lenovo Karta 4 Tab4 PLUS TB2-X30M TB-X304F TB-X704F L16D2P31 Skutočný Tablet Batérie 7000mAh

Nový produkt

€13.33

€14.81

-10%

Štítky:

batéria lenovo kartu, lenovo ideatab 4 8 prípade, batéria lenovo tab4, batéria lenovo l15d3k32, lenovo l14d2p31, irobot 5 batérie, android tablet, telefón lenovo, , bp40 recenziu, batéria wiko

Atribúty produktu: 100% Originálne Pravé

Typ batérie: L16D2P31

Kapacita batérie: 7000mAh

Napätie limit: 4.4 V

Kompatibilné s: Pre Kartu Lenovo 4 Tab4 PLUS TB-X704F TB2-X30M TB-X304F

Batéria Krajina Pôvodu: Čína

Balenie špecifikácia: bulk balení (bublina obálka taška)

Tento produkt sa zabezpečilo, že nákup je od výrobcov príslušenstvo predajných kanálov, úplne 100% pravý originál.

Dôležité: Nový Lítium-Iónové batérie musia byť PLNE NABIŤ a ÚPLNE VYBIŤ 2 až 3-krát, kým budú PLNE KLIMATIZOVANÉ. Prosím, pamätajte, že nový Lítium-Iónová batéria je plný výkon a dlhú životnosť sa dá dosiahnuť len po 2 až 3 úplných cykloch nabitia a vybitia. Po prejdete cez 2 na 3 bicykle, budete nikdy musieť stav, batériu znova! Všetky hovoru a pohotovostného režimu časy sú orientačné, v závislosti od dopravcu nastavenia siete, intenzity signálu, a vybraté funkcie. Doby hovoru a Pohotovostného režimu bude nižšia v Analógový režim, ako je uvedené vyššie.

Vážení zákazníci a priateľ: keď si kúpite môj výrobok,ak sa nič nezvyčajné nedeje:Neboli prijaté položky, alebo v rozpore s popisom alebo iné dôvody, aby ste neboli spokojní. Prosím, nenechávajte neutrálne (alebo negatívnu )spätnú väzbu alebo otvoriť prípade ľahko, prosím, neváhajte a napíšte ma kontaktovať. Budeme sa snažiť, služby vyriešiť váš problém. Verím, že dobrá komunikácia môže vyriešiť všetko. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

Budeme loď vašej položky, akonáhle je to možné po zaplatenia. Ak sa vaše položky vybehol z akcií alebo iných problémov. Budeme vám hneď ako to bude možné. Normálne, budeme loď ju Hong Kong Letecky, Singapur Letecky. Medzinárodnú Dopravu vyžaduje zložitejšie prepravné postupy. Ak položka nie prísť po očakávania deň alebo akúkoľvek inú otázku. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém.

Názov Značky yelping
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu L16D2P31
Originál alebo Nie Pôvodný
Kompatibilné Značky Lenovo
Certifikácie Kvality ce
Kapacita batérie(mAh) Vyššie 5000mAh

Súvisiace produkty