HuntHouse rybárske mäkká návnada 7,5 cm 3g mäkké plastové láka dvojité mix farieb shad návnad sladkovodné rybárske basy šťuka muskies pescar

Nový produkt

€2.47

€3.53

-31%

Štítky:

rybárske kliešte pesca, 3 kontrabas, hunthouse lure, lure shad mäkké, lure rattlin, lure softbait, grub, lure sukne bass fishing, šťuka rybárske španielsko, svetlé wobbler rybolov

Vrátenie a Vrátenie peňazí

Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a my vám nie je problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu, nie sú žiadne výnimky!Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol.

Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše informácie.

Vrátime vám plnú víťazná cenová ponuka, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a accessorics zahrnuté, po oboch kupujúci a predávajúci zrušiť transakciu z Localdesign.sk. Alebo si môže vybrať, či sa majú náhradu.

Budeme znášať všetky náklady na prepravu, ak produkt nie je, ako inzeroval.

chvost pádlo chvost
Druh Mäkké Návnady
farba 8 farieb
Package Plastové tašky
KS/TAŠKA 5 KS/Taška
Názov Značky hunt dom
Kategória LURE
Hmotnosť 3g(0.007lb)
Poloha JAZERO
Voda morskej vody/sladkovodné
Dĺžka 7.5cm(2.96in)
Číslo Modelu LW213

Súvisiace produkty