Náhradné Inteligentné Diaľkové Núdzové Náhradné Tlačidlo Čepeľ Pre Volvo XC60 S60, S80, S40 diaľkové tlačidlo čepeľ

Nový produkt

€19.73

€24.67

-21%

Štítky:

volvo xc60, príslušenstvo volvo xc60, volvo s80, logo volvo 850, rambo smart key, médiá volvo v70, volvo s40, nálepku volvo, puzdro volvo v70 kľúč, Volvo

Inteligentný kľúč, kotúč pre Volvo

Zásielky

Tovar vám bude posielať Cez Čína príspevok air mail ,Hongkong Vzduchu Pošta, EMS, UPS, DHL, alebo. do 1-3 pracovných dní po platba potvrdená

My len loď na potvrdenej objednávky adresu. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu

Návrat Politiky

Ak sa chcete vrátiť späť položky, prosím, majte ich v rovnakom stave, ako to bolo. Vrátime vám po dostali sme to, ale je vrátená čiastka nezahŕňa náklady na dopravu.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte spiatočnú adresu a logistiky s nami. Po loď z parciel, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo.

Dovozné clá

Dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.

NIE sme zodpovednosť za ŽIADNE dovozné dane, colné poplatky, alebo colné odkladu. Ak je pozemok je vrátiť sa späť na nás, vzhľadom na kupujúceho odmietnutie platiť vyššie poplatky, NEMALI by sme sa pokúsiť odoslať zásielku do doby, kým kupujúci splniť tieto poplatky a zaplatiť VŠETKY návrat a opätovné náklady. Nemôže kupujúci zrušiť objednávku alebo žiadosť o vrátenie dane na základe vyššie uvedeného dôvodu.

MIESTO PÔVODNÉHO Čína
Prispôsobenie No
Druh Materiálu Metail s plastovým
Dodacie Lehoty Do 5 pracovných dní
Názov Značky DAKATU
R/C Funkcia bez

Súvisiace produkty