1 kus 30 zuby auta, motor, Automaticky sklopné Spätné zrkadlo plastové výstroj pre rok 2013 Mazda M6 M3 atlas CX-5 CX-7 auta

Nový produkt

€4.54

Štítky:

nárazník mazda pery, modchip nintendo prepínač, 1994 mazda 323, smd 4 takt prepínač dotykové tlačidlo, mazda 6 mazdaspeed, m6x30, toyota camry xse, sklopné zrkadlo motora, ford ka, rádio, cx30

Čína Shenzhen LISMEN automobilové spoločnosti, najmä

zaoberá automobilov, elektroniky, automobilový priemysel, výroba štiepky , auto

palubnej doske auta, displeje, dotykové obrazovky, a auto doplnky .

Logistika: rôznych krajín logistiky režime rýchlosť a čas bude mať rozdiel, prosím, vyberte si podľa vlastných potrieb, ďakujem.

V číne poštových zásielok; Hong Kong poštové zásielky: 30 - 60days. EMS: 15-30 dní.. DHL, UPS, FEDEX, 4 -- 20 dní

Ak potrebujete iný množstvo pre tento výrobok a othermodels, prosím zanechať správu a ja vám rýchlo reagovať, ďakujem.

Nižšie je pôvodné Spätné zrkadlo plastové výstroj Doplnky , ďakujeme vám za vašu kontrola

8) Ak sa adresa je fedex DHL alebo UPS vzdialenej oblasti.prosím, povedzte nám,

skôr ako budete platiť za to,prepravné náklady, je rôzne.

Vezmite prosím na vedomie, že vaša krajina je colný odbor môžu vykonávať zodpovednosť alebo daň z predaja, ďakujem

1) Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol.

2) Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky. konkrétny dôvod pre návrat, a vaša po#.

3) vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z Localdesign.sk. ALEBO, môžete sa rozhodnúť, že sa náhrada

1) Kupujúci je skoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky.

2) Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minútu,ale to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás.

3) skontrolujte si Prosím kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme za pochopenie!

Menovitý výkon 0
Výstupná Frekvencia 0
Výstupné napätie 0
Konverznú účinnosť 0
Vstupné napätie DC 12V
Názov Značky RSMONG

Súvisiace produkty