Belfox 7834 7834VA kompatibilné prenosné vysielač / 868.3 Mhz klon / náhradné diaľkové ovládanie

Nový produkt

€4.12

€6.87

-41%

Štítky:

klon lego, BFT, dlaždice gadgets, 868mhz diaľkové ovládanie mini, cloner ovládanie, 868mhz diaľkové ovládanie, automatické, marantec diaľkové ovládanie, diaľkové ovládanie smg 233, doorhan diaľkové, diaľkové ovládanie kód roll

Belfox 7834 7834VA kompatibilné prenosné vysielač / 868.3 Mhz klon / náhradné diaľkové ovládanie

Pred objednávky

prosím všimnite si , naše vzdialenej je KOMPATIBILNÉ / VÝMENY /KLON vzdialené , nie je pôvodný . prosím, uistite sa, vzdialenej / systém môže byť používaný pred nákupom . Vo všeobecnosti platí, že ak vzdialeného v súčasnosti používate je jeden z diaľkových ovládačov na obrázku v reklame potom toto diaľkové bude kompatibilný s vaším motora. ak ste nie je tak istý , kontaktujte nás prosím bez váhania .

Kompatibilné s:

Belfox 7834 Belfox 7834-E Belfox 7834VA Belfox 7834 mini Belfox HS-868-20

Ako program novej vzdialenej

1.,Odstránenie kódu Stlačte ZÁMOK(Č.A/Č.1) a ODOMKNÚŤ(Č.B/Č.2) tlačidlo v rovnakom čase ,LED kontrolka bude blikať 3 timesthen off. Po tomto ,udržiavať a podržte theLOCK(Č.Alebo NIE.1) a uvoľnenie, ODBLOKOVANIE(Č.B, alebo NIE.2) tlačidlo ,a stlačte ODBLOKUJ(Č.B, alebo NIE.2) tlačidlo 3 krát ,rozmnožovacie led kontrolka bude flashquickly , to znamená, že to odstrániť existujú kód úspešný. Teraz youcan prísť na ďalší krok kopírovať teraz. 2.,skopírujte pôvodné diaľkové Pls theoriginal vzdialené a rozmnožovacie ako closeas možné. Potom stlačte tlačidlo z originál a jedna z nich fromduplicator v rovnakom čase, uvidíte indikátor led rýchlo flash ,že je príliš povedať, že si kópiu originalremote úspešný.

Patrí

Diaľkové Ovládanie Batérie Keychain Anglický Manua

Doprava

Máme Loď na celom Svete (s Výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie). My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. Pošleme balík od Číny cez vzduchu príspevok. Čas dodania závisí od toho, Prepravné Plošiny, Colné a Post Dispatch určenia a ďalších faktorov.Väčšina balíky mohol by byť prijaté v 35 pracovných dní (5 týždňov).

Reklamačný Poriadok

Prijímame e-mailovej žiadosti o vrátenie do 3 pracovných dní od prijatia objednávky. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 3 dni, považuje sa to používa a my vám nie je problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu. Ak nie ste spokojní, keď sa zobrazí položka, vráťte ho do 3 dní na výmenu alebo peniaze späť. Prosím, kontaktujte nás pre návrat príručku skôr, než vám to vrátiť. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky. Vrátenie peňazí alebo ho odoslať znovu, ako je uvedené nižšie situácie: A. Diaľkové ovládanie nie prísť k vám včas alebo straty počas prepravy.B.Diaľkové ovládanie nefunguje Návrat poštovné je na zodpovednosti kupujúceho Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na Localdesign.sk! Ohlasy

Ohlasy

Ak ste spokojný s našim výrobkom a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu s 5 star recenziu, ktorá je pre nás veľmi dôležité. Budeme veľmi oceníte, ak si môžete nechať svoje skutočné pocity tu. Ak nie ste spokojní s komoditami alebo naše služby, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom všetky ohlasy, budeme tento problém vyriešiť okamžite, ďakujem!

Číslo Modelu SMG-012
Názov Značky Scimagic-RC

Súvisiace produkty