LEEPEE HUD Head Up Display Auto OBD Headup Rýchlosť Smart Rozchod Auto Hud Projektor OBD2 2 II Digitálny Rýchlomer Sklo

Nový produkt

€17.60

€22.56

-22%

Štítky:

klasické motocykel digitálny rýchlomer, gps rýchlosť tachometra, make-up, hud displej auta gps univerzálny, displej obd, auto dobré, hud, piaggio digitálny rýchlomer, bluetooth odb2, klobúk smart auto

Úvod :

Produkt je vyvinutý pre bezpečnú jazdu auto. Keď auto je vo vysokej rýchlosti, najmä v noci, ak vodič zníži jeho hlavu sledovať metrov alebo audio displej, že nebude prijímať účinné opatrenia v čase, keď niektoré naliehavé prípady sa objavujú náhle. V tomto kritickom čase, HUD odráža veľmi nádherné starostlivosti šírením dôležité informácie metrov displej na čelnom skle auto v pohybe, ako je napríklad rýchlosť. Nielen to pomáha nový ovládač menej skúseností na kontrolu rýchlosti, aby sa zabránilo prekročenia rýchlosti v niektorých obmedzenie rýchlosti časť cesty, ale aj to robí ovládač čítať údaje rýchlo bez transformuje víziu a udržať najlepšie hodinky štátu sobermindedly.

HUD ponúka mnoho funkcií, ktoré vás skúsenosti, rýchlosť, rovnako ako radosť z jazdy. Tento produkt je určený uplatnením najnovších a stabilný výkon integrovaných obvodov, okrem všetkých ukazovateľov sú až štandardu. Výrobok je jedinečný vzhľad, plynule linka, ultra-tenké trupu a oko-potešujúce. Je to tiež pridáva zmysel pre krásu do vášho auta.

Vlastnosti: Plug and play. HUD môže auto prispôsobiť typ vozidla, ktoré v súlade s OBDII alebo EUOBD(On-Board Diagnostic System). Komplexné zobrazenie. HUD môže zobrazovať mnoho parametrov súčasne takto, rýchlosť vozidla, otáčky motora, teplota vody (napätie, škrtiaci ventil pozíciu, zapaľovanie vopred uhol, čas 100 km zrýchlenie),spotrebu paliva, počtu najazdených kilometrov, nízka spotreba paliva tipy, porucha motora. Diversiform režim zobrazenia. Ovládač môžete vybrať normálnom režime zobrazenia, vysokorýchlostné režim zobrazenia a automatický režim zobrazenia. Zadarmo prepínač. Km a mile môže byť prepnutý voľne, aby spĺňali potreby každého auto meter. Vhodná veľkosť. Plocha displeja je 5,5 palca, ktorý je veľmi jasné, pre vodiča čítať údaje. Automatické zapnutie a vypnutie. Počnúc vozidla spustenie, zastavenie s zastavenie vozidla na ochranu batériu vozidla. Okrem toho sme pre - slúžia ručné prepínanie funkcie na ovládanie HUD. Flexibilné poplachový režim. HUD môže ponúknuť jednostupňové a štvorstupňovej prekročenia rýchlosti alarm režimy ak chcete nastaviť, aby sa počas jazdy bezpečnejšie. Otáčky motora, alarm. To prispieva k radenie je v čase šetriť palivo má tiež význam pre nový ovládač. Flexibilné nastavenie jasu displeja. Jas sa dá nastaviť automaticky alebo manuálne, ak chcete dosiahnuť najlepšie štátu, ktorý je v harmónii s prostredím.

Špecifikácia: Služby stave:

Prostredie teplota: -400C—+800C

Barometrický stlačte: 86-106 KPa

Relatívna vlhkosť: 10%-95%

Prostredie hlas: Alarm hladiny zvuku:> =30 db(A) Pracovné napätie: 9V~16Vdc(12Vdc/400mA) Veľkosť produktu: cca. 150*85*14 (mm) Hmotnosť produktu: cca. 278 g

Pokyny k inštalácii: Ak chcete vedieť vaše vozidlo typu a značky. Výber typu vozidla, ktoré v súlade s OBDII štandard, môžete otvoriť kapotu a nájsť nálepky pod ním. Ak nálepka má písmeno "OBDII CERTIFIKOVANÉ", to znamená, že môžete nainštalovať HUD.(Obrázok 1) Na kontrolu vozidla diagnostické zásuvky pod volant, môžete nájsť vozidla 16pins zásuvky. A potom sa spojí s OBDII linky. (Obrázok 2) dať non-slip mat v rovnej polohe v prednej časti vozidla, môžete nastaviť uhol HUD hosť sa nad to. Ak chcete prilepiť reflexné fólie nad HUD hosť v záujme prijatia HUD hosť údajov. (Môžete žiadať pracovník autorizovaného predajcu vložiť reflexné fólie)

Niektoré tipy vložiť:

Odpoveď: môžete rovnomerne nastriekajte vody na prednom skle okuliarov.

B: Prosím, trhať ochrannú vrstvu filmu, a sprej niektoré vody na oboch stranách, potom vložiť ho na požadované miesto.

C: Vyrovnávanie sa voda pod filmu hladké objekt, až kým nie je voda a bubliny vo vnútri.

D: keď sa voda odparí, môžete čistej vode a prachu okolo filmu. Na testovanie výkonu, je potrebné sa obrátiť na HUD hosť a uvidíte vozidla posledných napätie, a potom vstúpiť do stavu výskum vozidla počítačovej verzii. Potom môžeme povedať, HUD je úspešne nainštalovaný.

Obsah balenia: 1 x Head up Display 1 x OBD II Kábel 1 x Non-slip Mat, 1 x Odraz Film 1 x užívateľská Príručka

Robiť dropshipping ?

Áno,sme robili.Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás.

Výroba Karta Bezpečnostných?

Všetky výrobky sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von.

Keď je zásielky zaslanej?

Budeme posielať objednávky do 5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak objednávka nebude prijaté v vyhlásiť času, prosím, kontaktujte nás.

Ako sa o peniaze?

Vrátenie peňazí v prípade, že položka nezodpovedá popis alebo chybné.

Ak sú tam nejaké iné problémy , Kliknite na Pomocníka

20149 Compatabile všetky autá s OBD2/EUOBD Rozhranie
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Modelu 10812
Názov Značky LEEPEE
Veľkosť Meno 14.7*8.5*1.4 cm
Drôt alebo Bezdrôtové S OBD2 Kábel

Súvisiace produkty