MaybeBaby Plodnosti Testy Ľahko Opakovane Použiteľné 10000Times Ovulačný Tester Mini-mikroskop na 99,9% Presnosť pre Ideálny Čas na Otehotnieť

Nový produkt

€40.52

€84.41

-52%

Štítky:

ovul test, lh test, rýchly test, silikónové reuseable zip skladovanie potravín tašky, ntc teplomer, krvný test, hcg test, ovul, boot ug ženy, spermie test

Opakovane použiteľné Sliny Ovulačný Tester

Možno, že Dieťa Ľahko Ovulačný Tester je opakovane použiteľné mini-mikroskop, ktorý pomáha vám identifikovať vaše najplodnejšie dni a ideálny čas na otehotnieť. Ukazuje súvislosť medzi estrogénu a soľ úrovne svoje sliny. Ako ovulácie prístupy, svoju estrogénu úrovne zvyšuje a tým sa zvyšuje obsah solí (soľ úrovne) svoje sliny.

Keď sušené sliny sa pozrieť pod mikroskopom, na crystallised vzory, ktoré sú tvorené zvýšené soľ úrovne sú odlišné od vzory, ktoré sa tvoria, keď soľ (a estrogénu) úrovne sú nízke.

Jednoduché, non-invazívnej. Znovu použiteľný, deň po dni, mesiac po mesiaci. Kompaktná jednotka. Pomáha lokalite pinpoint ovulácie 2 až 3 dni vopred. Výsledky môžete vidieť v 10 - 15 minút. Varovania Možno Dieťa mikroskopom poskytuje zväčšený obrázok, sliny, ktoré vám umožňuje vidieť, kedy estrogénu v krvi sú vysoké vzhľadom na úroveň ferning vzory vidieť. Preto čokoľvek, čo ovplyvňuje hladiny estrogénu, v tele, napríklad liekov, infekcie, dojčenie a tehotenstvo môže ovplyvniť výsledky. Možno, že Dieťa čítania môže byť tiež ovplyvnená ak máte prirodzene vysoké alebo nízke hladiny estrogénu,. Ingrediencie Mini mikroskop s žmolky nepúšťa vlákna. Smery

1. Pomocou čistej prsta miesto náteru slín cez ploché vnútorného povrchu skla názor-finder. Uistite sa, že nie sú žiadne bubliny slín na šošovku.

2. L převisové sliny na suché približne 10 minút.

3. Ho ld sa Možno Dieťa mikroskopom do vašich očí.

4. Stlačte spínač svetiel na spodnej časti Možno Dieťa Mikroskopom.

5. V iew výsledkov prostredníctvom viewfinde.

Ako Možno Dieťa® Ľahko Ovulačný Tester funguje

Možno, že Dieťa® Ľahko Ovulačný Tester je mini-mikroskop, ktorý ukazuje súvislosť medzi estrogénu a soľ úrovne svoje sliny. Ako ovulácie prístupy, svoju estrogénu úrovne zvyšuje a tým sa zvyšuje obsah solí (soľ úrovne) svoje sliny.

Keď sušené sliny sa pozrieť pod mikroskopom, na crystallised vzory, ktoré sú tvorené zvýšené soľ úrovne sú odlišné od vzory, ktoré sa tvoria, keď soľ (a estrogénu) úrovne sú nízke.

Mini-mikroskop má 52x moc zväčšenia objektívu. Monitoring vaše sliny každodenné a porovnávanie obrazu vášho sušené sliny v hľadáčiku si môžete určiť vaše najplodnejšie dni.

Ako používať Možno Dieťa® Ľahko Ovulačný Tester

Uistite sa prosím, že ste jedli, alebo opitý nič, aspoň 3 hodiny pred použitím Možno Dieťa Ľahko Ovulačný Tester ako sliny vzorky musí byť bez nečistôt. Potraviny, nápoje, zubná pasta, ústna voda, žuvačky a fajčenie bude v rozpore s výsledkami. Pitná voda nebude mať vplyv na výsledky.

Odporúčame, aby ste si vzorky prvá vec, ktorú ráno, pred jedlom alebo čistenie zubov.

Pohlavie Žena
Features2 Opakovane Použiteľné 10000 Krát
Features3 99.9% Presnosť
Položka Druh Plodnosť Testy
Features7 kvalita clock
Features6 identifikovať vaše najplodnejšie dni
Číslo Modelu MY645
Pôvod Austrália
So Sexuálnym Podtextom No
Features4 nájsť ideálny čas na otehotnieť
Nemravný Obrázok No
Features5 mini-mikroskop
Features1 Jednoduché použitie

Súvisiace produkty