Dobrý Tarot Cardet Baron - Reed 78 paluby a knihy Dosková Hra Karty (Farbu) 40MP04

Nový produkt

€3.52

€6.17

-43%

Štítky:

78 palube, handričkou tarot, tarot de palube, hra, chanyeol, dosková hra, zelená čarodejnice tarot knihy, tarot paluba, tarot, hra vreckový prehrávač

Funkcia:

*1.Dobrý tarot: 78 karty, sety a sprievodcov

*2.Tento nádherný platforma má svoje korene v pozitívne psychologické a personálne zmeny.

*3.To je obzvlášť užitočné, keď sa cítite stratená, starať o rozhodnutiach, ktoré robíte, alebo požiadať o ďalšie informácie o vašej situácii.

*4.To je o identifikáciu rôznych foriem pravdu a videl svetlo sprevádzané tiene tak, že môžete pomôcť svetlo zvýšiť jej lesk.

Popis:

Vzorky rozloženie-tri karty

Ak vaša otázka je o meniace sa situácie, tri-card čítanie môže byť lepšie, pretože vám môže pomôcť pochopiť, tok energie.

Prvá karta predstavuje kde ste teraz a energia, ktorá ovplyvňuje situáciu.

Druhý zástupca bude ovplyvňovať faktory situácie.

A tretí predstavuje energiu, ktorá vstúpi do situácie, ak sa budete pohybovať na rovnakej ceste ako ste ísť.

Keď Colette Barron Reid (Colette Baron-Reid) prvého čítania profesionálne pred 30 rokmi, ona používa tradičné tarot karty ako zdroj intuitívne vedenie. Teraz, ona trvá klasickej forme a dáva moderné zmysel šaty a význam, zamerané na zmenu a osobný rast.

Dobrý Tarot je zakorenená v veštenie systém, ktorý sa datuje storočia, a jeho psychologické systém je jednoduchší a moderné. Je zakorenená v súčasnej pozitívnej psychológie a jej cieľom je vyjadriť najlepšie záujmy všetkých. 78 karty na kartu skupiny sú vnímané ako archetypy ľudskej skúsenosti, že sme sa môžu vyskytnúť v seba, druhých, alebo sveta. Oblek v "dobrý Tarot" je štyri prvky, medzi ktorými vzduchu predstavuje tradičné meč, vody nahradiť pohár, pentagram zemi, čarovná palička a oheň. Kľúčový rozdiel od tradičných kartu skupiny je, že správy na karte sú napísané v súčasnej napätej namiesto predpovedá, pričom uvedie, či varovania . Tí, ktorí používajú karty v navrhovaný spôsob, ako môžete ihneď integrovať ich energie s jednotlivcami.

Aj tak, tradičné tarot nadšenci môžu naďalej uplatňovať svoje obľúbené cenových rozdielov na súbor, pretože tvar nastaviť nelíši od už známeho sada a úžasné originálne umenie, je povinný byť poučné.

V neistých časoch, Colette píše,, každý chce, usmernenia a svieti v tme. Dobrý tarot je obzvlášť užitočný, keď máte pocit, zmätený, chcú potvrdiť, kam idete, starať sa o výsledky svojej voľby, alebo chcete vedieť viac o svojej situácii. To je o identifikáciu rôznych foriem pravdu a videl svetlo sprevádzané tiene tak, že môžete pomôcť svetlo zvýšiť jej lesk.

Špecifikácie:

Materiál: vysoko kvalitná uviaznutý papier

Hmotnosť: 150g

Veľkosť: 15*8*4cm

Zoznam balíkov:

1*Dobré Tarot tarot karty

Poznámka:

1. Všetky obrázky boli odborne opraviť, ale z dôvodu rôznych okolitého svetla a rôznych zobrazovacích zariadení, nastavenia, obrázky a objekty, ktoré vidíte, môžu mať niektoré odchýlky. Prosím pochopiť.

2.Údaje sa meria ručne, a tam môže byť nejaká odchýlka, ale to nemá vplyv na použitie.

KARTY stolové hry
tarot Avalon dosková hra

Súvisiace produkty