Mačka Studne Nehrdzavejúcej Ocele Psa Dávkovač Vody,Pet Nápojové Fontány pre Psov, Mačky, Vtáky a Drobné Zvieratá

Nový produkt

€15.60

€31.20

-50%

Štítky:

mačka prameň vody, fontána, mačka fontain urob si sám, gato, petkit fontána z nehrdzavejúcej ocele, mačka piť fontána, mačka fontána, kúrenie, led mačka fontány, x pes zásobník vody

Z nehrdzavejúcej ocele mačka zásobník vody automatické obehu pet zásobník vody vhodné pre psov, mačky, vtáky a drobné zvieratá

Odrážky:

1、Pet Mačka Studne: Ako tečie pramenitá voda, je možné uložiť 67oz/ 2L kapacity. Táto fontána môže poskytnúť domáce zvieratá s dostatkom vody pre 2 týždňov alebo aj viac piť.

2、z Nerezovej Ocele Materiál: Naše produkty sú vyrobené z potravín-kvalitné prevedenie z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je bezpečnejšia a odolnejšie ako plastové mačka fontány. Vonkajší povrch výrobku je ručne leštené, ktorá sa ľahšie čistí a má č slepej uličky. To zabezpečuje, že mačky získať správne množstvo vody každý deň na udržiavanie ich zdravia a vlhkosti.

3、Upgrade Funkcia Nedostatok Vody a Výpadku Napájania: High-kvalitné vodné čerpadlo, keď je zásobník vody je nedostatok vody, napájanie sa automaticky preruší, pripomenul vlastník pridať vodu v čase, aby zabezpečili bezpečnosť, a v rovnakom čase, dávkovač vody môže pokračovať vody, aby sa zabezpečilo že zvieratá aj naďalej vody.

4、Viaceré Systémy na Čistenie a Ultra-tichý Práce: viaceré systémy na čistenie môžete čistiť a zmäkčenie vody, zatiaľ čo filtrovanie vlasy, usadenín a nečistôt, získať viac kyslíka a sviežosť, ultra-tichý dizajn nie je potrebné sa obávať znepokojujúce vás a vášho miláčika odpočinok.

5、Súprava Obsahuje: Nerezová oceľ zásobník vody*1, filter bavlna*1, čistiaca kefa*1, odpadky lopatu*1, USB vodné čerpadlo*1 a príručka*1, ľahko sa čistí, a to bez dodatočných nákladov.

Funkcie:

1. Pet Mačka Studne: Ako tečie pramenitá voda, je možné uložiť 67oz/ 2L kapacity. Táto fontána môže poskytnúť domáce zvieratá s dostatkom vody pre 2 týždňov alebo aj viac piť.

2. Nerezová Oceľ Materiál: Naše produkty sú vyrobené z potravín-kvalitné prevedenie z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je bezpečnejšia a odolnejšie ako plastové mačka fontány. Vonkajší povrch výrobku je ručne leštené, ktorá sa ľahšie čistí a má č slepej uličky. To zabezpečuje, že mačky získať správne množstvo vody každý deň na udržiavanie ich zdravia a vlhkosti.

3. Upgrade Funkcia Nedostatok Vody a Výpadku Napájania: High-kvalitné vodné čerpadlo, keď je zásobník vody je nedostatok vody, napájanie sa automaticky preruší, pripomenul vlastník pridať vodu v čase, aby zabezpečili bezpečnosť, a v rovnakom čase, dávkovač vody môže pokračovať vody, aby sa zabezpečilo že zvieratá aj naďalej vody.

4. Viaceré Systémy na Čistenie a Ultra-tichý Práce: viaceré systémy na čistenie môžete čistiť a zmäkčenie vody, zatiaľ čo filtrovanie vlasy, usadenín a nečistôt, získať viac kyslíka a sviežosť, ultra-tichý dizajn nie je potrebné sa obávať znepokojujúce vás a vášho miláčika odpočinok.

5. Súprava Obsahuje: Nerezová oceľ zásobník vody*1, filter bavlna*1, čistiaca kefa*1, odpadky lopatu*1, USB vodné čerpadlo*1 a príručka*1, ľahko sa čistí, a to bez dodatočných nákladov.

Špecifikácie:

Názov: Nerezová Oceľ Pet Zásobník Vody

Kapacita: 2 L

Materiál: 304 nerezovej ocele

Veľkosť: o 29*20.5*13.5 cm/11.42*8.07*5.31 palec

Brutto hmotnosť: cca 0,9 kg

Napätie: 5V, 1A

Nabíjanie: USB rozhranie

Vhodné pre: domáce zvieratá

Funkcia: nedostatok vody a výpadku napájania funkcia / výpadku môže pokračovať vody

Filter bavlna: 1 filter bavlna môžu byť použité pre 15 až 30 dní, v závislosti od prostredia a čistoty vodného zdroja skrátiť alebo predĺžiť využiť čas filtra bavlna!

Balenie Zoznam:

Nerezový Dávkovač Vody*1

Filter Bavlna*1

Čistiaca Kefa*1

Odpadky Lopatu*1

USB Vodné Čerpadlo*1

Príručka*1

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky do 7 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.

Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.

My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Druh Automatické obehu pet mačka pitnej fontány
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál 304 nerezovej ocele
Nastavenie Času No
Typ 1 Malé zvieratko vody feeder
Je To Inteligentné Zariadenie No
Zdroj Napájania POPLATOK
Max. Výstup 2000g
Názov Z Nehrdzavejúcej Ocele Pet Zásobník Vody
Min Výstup 200g
S Dávkovač Vody Áno
LCD Displej No

Súvisiace produkty