Digitálny Fotoaparát Taška na Rameno brašna Hmotnosť Nikon Canon Stroj 1 Zrkadlo 2 Zrkadlo Messenger zrkadlovka Taška

Nový produkt

€32.92

€43.31

-24%

Štítky:

pubg plátené tašky, fendi kožená taška mužov, taška na rameno, plátno kabelka mužov, taška satchel, batoh dragonfly, taška mužov rameno, klub taška cez rameno, ramenný pás, muži móda

Podnik po Tretej Strany Nemecka TUV Rheinland Hĺbka Certifikácie Silu Výrobcov Určené pre Obe Doma a v Zahraničí kamenných Obchodoch on-Line Obchod Dodanie Veľký Počet Mieste 5. Deň pred Objednávka Zákazníka čo Najviac Dodávané v Rovnaký Deň ! Taobao sa Môže Vzťahovať na Predaj Odovzdať Dieťa Tovaru Viac ako 1000 Miliárd Juanov Alebo 10-Pack vyššie Môžu Byť Poskytnuté Bezplatne HD Balík Picture Package Follow-up aj Naďalej Poskytovať Nové Obrázky. a Prijať Spracovania Vzorky, Výroba, OEM. Poradenské Telefón: +86 15002025370 Všetky Naše Obrázky Sú Skutočné, Má zabezpečiť Kvalitné, Dostupné Ceny, ak Existuje Akékoľvek problémy s Kvalitou Package Vrátil, Vitajte na Objednávku!

Veľkosť: Dĺžka: 35 * Šírka 15 * Vysoké 27.5

Hmotnosť: 1,6 KG

Materiál:

Hlavička Úrovni hovädzej kože s Plachtou Voskované Plátno

Špeciálne Pokyny

So Zreteľom na Umývanie Vody Plátno:

Taška Patria k Tradičným Retro Starom Štýle, po Umytí Trenie Náplň Retro Štýl, Povrch Bude Mať Zrejmé, Non-Uniform Textúra Je Táto Tkanina Charakteristiky Trenia Vyšiel Pocit Znečistené Staré Efekt, Že To Nie Je Kvalita Problém s Týmto Poznámka. Tejto Funkcie Neprípustné Nemajú Miesto.

na vás la bu:

Voskové Plátno Je Nostalgický Retro Efekt, Má Dobré Vodotesné Cítiť Relatívne Pevný, Ľahko Liatie, Tam Sú Odtiene Záhyby látky Starého Účinok Handričku, na Kúrenie, Alebo Čakať, Kým sa Vosk Roztápa vypnutie Môže Odstrániť Vrásky Textúry. Každý Balík Textúra Je Jedinečný a Veľmi líšia v tom, Že v Rôznych Dávkach Môže Byť rôzny Farebný Rozdiel Problém, ak Nie je Možné Akceptovať nemajú Miesto.

Na Crazy Horse Kožené Popis:

Crazy Horse Vyrobené z Cowhide Proces, Najväčší Funkcia Je feng ma pi Povrchu Porucha Škrabance Tak, Že Tam Bude Hrubo Rudy Retro Štýl, Pretože Je Pripojený k Povrchu z Vrstvy Vosku, so Silou-Škrabanie Mať Stopy, pre Non-Zrejmé Poškriabaniu Ruky Trenie, Môžu Byť Odstránené, alebo Kúrenie Spôsob Vosk na Sklzu mimo Trenie Môže Obnoviť, Je Tiež Možné Použiť Krém na Ruky Uplatňovať. Ak Nie je Možné Akceptovať nemajú Miesto.

feng ma pi Spoločné Popis Problému:

Záhyby, Hovädzieho dobytka, Jazvy, miesta na Koži, Boli Vyrobené Byť Nevyhnutné v Procese Vrásky, Farebné Nerovnosti, škrabance, Zápach, Kože Späť Nadýchané Vlákna Vrstvy a Tak ďalej Nie Je Kvalita Problém Patrí do Normálny Jav, Pretože to, Čo Sme robili, Bolo Hrubé Rudy Retro Staré Účinok. Vyhladenie Kože Mieste Šľachy Násobne nezaoberá tým, ako Poškriabaniu Kontrast Prst po Odreniny Prst po Odreniny Nový Balík Používať Rok Neskôr

Veľkosť: Dĺžka: 35 * Šírka 15 * Vysoké 27.5

Hmotnosť: 1,6 KG

Materiál:

Hlavička Úrovni hovädzej kože s Plachtou Voskované Plátno

Číslo Modelu 9726ND
Počet Rukoväte/Popruhy Jeden
Pôvod CN(Pôvodu)
Hlavný Materiál Plátno
Interiér Počítač Interlayer
Pohlavie MUŽI
Vzor Typ Pevné
Tvrdosť PEVNÝ
Exteriér Bahna Vrecku
Príležitosti Univerzálny
Tvar Tašky
Názov Značky MUCHUAN
Obkladový Materiál Polyester
Uzavretie Typ Zips & Hasp
Štýl vintage
Kabelky Typ Program Messenger Tašky

Súvisiace produkty