Doprava zadarmo - antistatická Pena Tampóny na čistenie BGA/50 PCB Tampóny

Nový produkt

€6.46

Štítky:

mondial, mohamed šélachom, ir stanice, mamička syna tričko, Spájkovacia Stanica, bga spájkovacia stanica, 8586 stanice, bga prepracovať stanice, model zastrihávač, prepracovať stanice

Balenie : 50 ks/veľa

Antistatická Pena Tampóny na čistenie BGA/50 PCB Tampóny

Naše antistatické ESD čistých priestorov tampóny sú veľmi dobrá náhrada za ITW Texwipe tampónov. Všetky skúšobné parametre a technické ukazovatele sú v súlade s požiadavkami na Pevný Disk, priemysel ,bez silikónu, amidy alebo DOP, nízke v oboch častíc a iónov ,je tiež možné použiť s 99,9% priemysel IPA .

CM-FS712 sú konštruované z komprimovaných ,100 ppi(Z) open-bunky z polyuretánovej peny, ktorá je voľný od organických kontaminantov, ako sú silikónové ,amidu alebo DOP . Špicaté ,neabrazívnym pena hlavy, je určený pre čistenie malý ,štrbinový oblastiach . Naše rukoväť materiál ESD-bezpečné polypropylénu , má vynikajúcu ESD výkon . A vynikajúce čistenie je riadený a podporovaný flexibilné pádlo . Vypraného a balené podľa ISO Trieda 4 čistých priestorov, pena vykazuje nízke tuhých znečisťujúcich látok a iónové obsahu. Má vynikajúcu kompatibilitu s väčšinou rozpúšťadiel vrátane acetón, ako aj vynikajúca absorpcia a rozpúšťadlo-zadržiavať .

Špecifikácie: CM-FS712 čistých priestorov ESD Pena Tampóny

-Vedúci Materiál:Hubky

-Vedúci šírka: 11 mm

-Vedúci hrúbka: 7.0 mm

-Vedúci dĺžka: 25 mm

-Rukoväť, Materiál:polypropylén

-Rukoväť šírka: 5.2 mm

-Rukoväť dĺžka: 97 mm

-Celková dĺžka: 122 mm

Čistenie Tampón Foto :

Shippment :

Vážený zákazník , budeme posielať položky do 3 - 7 workingdays akonáhle sa vaša platba je dokončená . Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov ferences v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách , čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované . Vezmite prosím na vedomie, že :

Kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky ,maklérske poplatky ,clo a dane pre dovoz do vašej krajine . Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromaždené v čase prevzatia tovaru . nebudeme vrátenie shiping poplatky za odmietol zásielky .

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane ,a kupujúci sú zodpovední za ciel . Vďaka za vaše milé pochopenie vopred !

Vaša spokojnosť je náš najväčší výkon.

Vysokú kvalitu zaručuje naše prežitie .

Dôveryhodnosť je náš princíp .

Win-Win je náš cieľ .

Všetky naše Výrobky S Vynikajúcou Kvalitou !

Názov Značky NoEnName_Null
Číslo Modelu Tampóny na čistenie BGA/PCB
Druh Iné

Súvisiace produkty