HORÚCE 2.0 palcový Deti Kamera 1080P HD Displej, Mini Roztomilý Digitálny Fotoaparát Hračka videokamera Videokameru Chargable Fotografie Prop

Nový produkt

€3.40

€5.08

-34%

Štítky:

kužeľ disk, malé webkamera, micro cam video špionážne, fotoaparát dieťa, hdmi mini usb, fotoaparát skryté špionážne, dieťa fotoaparát prípade, 4g fotoaparátu vonkajšie, full hd dvr, fotoaparát foto hračky

Odrážky:

1、【Podržte Deti' dlhodobé Pozornosť] vyzýva hračkársky fotoaparát má viaceré funkcie: Deti môžu fotografovať, digitálne hlasové nahrávky, videí a hrať hry. 5 rôznych filter účinky, 15 vstavaný photo frame účinky čo najviac ich tvorivosti s intuitívnym zvuk pre udržiavanie deti do zamestnania.

2、【Ideálny pre Deti] vyzýva je kompaktný pre malé ruky, pohodlne nosiť všade, balenie zahrnuté odolné lano pre prenosnosť, dizajn pre deti na zavesenie mini fotoaparátom na krku. Silné telo pre náhodné kvapky. Jednoduché ovládanie a fotiť deti.

3、【Deti Priateľské a Robustný] vyzýva eco-friendly mäkké silikónové netoxický materiál, ochranné shockproof Shell, trvanlivé a bezpečné pre deti, poskytnúť im pohodlný spôsob, ako mať fotografiu alebo nahrať video s dieťaťom fotoaparátu.

4、【Lepšie Záznam Šťastnejší Pamäť pre Deti] vyzýva Tento batoľa fotoaparát sa dodáva s 32G pamäťovú kartu a vstavaná lítiová batéria, keď deti vezmú deti fotoaparát, stačí otvoriť prepínacie tlačidlo, potom môžete vychutnať zábavu, pričom foto, jednoduché použitie pre dieťa. Tip: na nabitie musí byť použitý pre dospelých alebo v monitore dospelých.

5、【Úžasný Darček] vyzýva Ako Narodeniny, Vianoce a Nový Rok, Darček, vzhľad je módne a krásna,prichádza s všetky doplnky by ste mohli požiadať o, 1*Detský Fotoaparát, 1*USB Kábel 1* ozdobná šnúrka na uniforme, 1*Manuálne.

Informácie o produkte

【Podržte Deti' dlhodobé Pozornosť] vyzýva hračkársky fotoaparát má viaceré funkcie: Deti môžu fotografovať, digitálne hlasové nahrávky, videí a hrať hry. 5 rôznych filter účinky, 15 vstavaný photo frame účinky čo najviac ich tvorivosti s intuitívnym zvuk pre udržiavanie deti do zamestnania.

【Ideálny pre Deti] vyzýva je kompaktný pre malé ruky, pohodlne nosiť všade, balenie zahrnuté odolné lano pre prenosnosť, dizajn pre deti na zavesenie mini fotoaparátom na krku. Silné telo pre náhodné kvapky. Jednoduché ovládanie a fotiť deti.

【Deti Priateľské a Robustný] vyzýva eco-friendly mäkké silikónové netoxický materiál, ochranné shockproof Shell, trvanlivé a bezpečné pre deti, poskytnúť im pohodlný spôsob, ako mať fotografiu alebo nahrať video s dieťaťom fotoaparátu.

【Lepšie Záznam Šťastnejší Pamäť pre Deti] vyzýva Tento batoľa fotoaparát sa dodáva s 32G pamäťovú kartu a vstavaná lítiová batéria, keď deti vezmú deti fotoaparát, stačí otvoriť prepínacie tlačidlo, potom môžete vychutnať zábavu, pričom foto, jednoduché použitie pre dieťa. Tip: na nabitie musí byť použitý pre dospelých alebo v monitore dospelých.

【Úžasný Darček] vyzýva Ako Narodeniny, Vianoce a Nový Rok, Darček, vzhľad je módne a krásna,prichádza s všetky doplnky by ste mohli požiadať o, 1*Detský Fotoaparát, 1*USB Kábel 1* ozdobná šnúrka na uniforme, 1*Manuálne.

Popis:

LCD: TFT2.0 palec

Senzor: 8mega pixelov

Lens: Lens 1G 3P

Zameranie rozsah: 0,5 m - nekonečno:

Zoom: 4x digitálny zoom

Scény: Automatický,Nightportrait,Nočné scenérie, príroda,šport,párty,pláže:

Foto Rám: Podpora

Obraz Veľkosť:Formát:JGP Definiton:VGA、1M、2M、3M、

Video:Formát:AVI Veľkosť:QVGA,VGA、,720P、1080P obnovovacia frekvencia:30 snímok za sekundu

Pokračovať Výstrel:On/Off:

Režimu snímania:Off, 2second,5 druhý,10secon

Biela Blacnce:Auto,denné svetlo,zamračené,žiarovka,žiarivka:

Flash:Auto,Blesk,Anti-červených očí,Flash off

Ostrosť:Štandard

Kvalita Obrazu:Super Fine/Fine/Standard

Auto power off:Automatické vypnutie:

Jazyk:Multi-jazyk(Čínština ,angličtina, Japončina, kórejčina, ruština a pod.):

Batéria:600mAh:Rozhranie karty:Maximum32GB TF Karty

Špecifikácie:

Obrazovke, je stanovený na 2,0 cm.

Malé, oslňujúci dizajn

Ručné pohodlnejšie.

Jednoduché operat dizajn.

Viac vhodné pre detské návyky.

Dlhý pohotovostný režim,plný energie.

Package Zahrnuté:

1*Kamera

1*Údaje line

1*ozdobná šnúrka na uniforme

1*Návod na použitie

Materiál Plastové
Číslo Modelu Deti Kamera 1080P HD Displej
Položka Druh Toy Kamery
Klasifikácia Digitálny Fotoaparát
Vekové Rozpätie > 3 rokov
Pohlavie Unisex
Funkcie Vzdelávacie
Názov Značky MINOCOOL
Batérie -

Súvisiace produkty