ALLSOME BT-806 Auto Riveter Zbraň Strane Nity, Matice, Závitové Ťažkých Nitovanie Nástroj

Nový produkt

€15.64

€22.34

-30%

Štítky:

elektrické nit zbraň orechy, pneumat nástroj, hliníkový nit, nity, závitové nastaviť, duté nity, gun nut, milwaukee akumulátorový nit zbraň, zbraň nit, matica nit, služby ručné náradie

Vlastnosti: Jednoduché použitie, Rgonomic dizajn: Kratší rukoväť s manželskou zložené závesy maximálny pákový efekt.Najkratšia dlhé rameno riveter, ktoré môžu prevádzkovať až 3/ 16"(4,8 mm) nerezové oceľové nity. Sada na nechty, fľaša navrhnuté tak, aby sa zabránilo nehodám a udržať prostredie v čistote. Pre rôzne typy plechov, rúr a ostatné výrobné odvetvia, široko používaný na montáž automobilov, výťahy, prepínače, nástroje, nábytok, dekorácie a elektrických strojov a ľahkých priemyselných výrobkov. Vysoká pevnosť a tvrdosť. Vnútorné použitie pevné posuvné nastaviť na zjednodušenie, odstránenie alebo nahradenie skrutku. Otvor riešenie problémov, ľahko odstúpiť od uviazol matica. Shockproof dizajn eliminuje vplyv riveter na rameno počas prevádzky. Špecifikácia: Farba: Čierna Platné Nit Typ: Slepý nit Dĺžka: cca. 280mm Max. Pracovný Zdvih: 9 mm Max. Efektívny Pracovný Zdvih: 7mm Najväčší Rameno: 25-krát Maximálne Nit Veľkosť: 4,8 mm Nos Priemer: 2.4 mm (1pc), 3,2 mm (1pc), 4.0 mm (1pc), 4,8 mm (2 ks) Balík v cene: 1 x Ručné Nit Nástroj Otázka a odpoveď:

1.Ako môžem získať zľavu?

Vždy sme ukázať to najlepšie, maloobchodné ceny môžeme ponúknuť, takže vždy dostanete najlacnejšie ceny na našom on-line obchode. Ak ste veľkoobchod pre hromadnú objednávku, prosím kontaktujte nás po prvé, máme pre vás špeciálnu zvýhodnenú cenu.

Prosím, postupujte podľa pokynov krok ako nižšie:

1 Miesto, aby po prvé, nemusíte platiť peniaze okamžite.

2 Nechajte nám odkaz a opýtajte sa nás, či existuje špeciálna zľava.

3 My vám odpovieme do 24 hodín.

4 Ak je špeciálne zľavy, budeme s vami v kontakte alebo revidovať hodnota objednávky nižšia priamo, potom môžete prenášať platby.

2.Ako sa o cla?

Cena nezahŕňa clo.

Sme vždy vyhlásiť hodnotu, ako je skutočná cena. Ak chcete, aby sme mohli deklarovať hodnoty, ako chcete pre ukladanie cla, prosím nechajte nám správu s objednávkou, budeme robiť tak, ako vám povedal nám. V tomto prípade, prosím, zvážte riziko ciel.

3.Čo môžem urobiť, ak dlhý čas prešiel som ešte nedostal pozemok?

Táto situácia vždy sa stalo s post office vzduchu zásielky. Keď ste našli vašu zásielku sledovania info ukazuje, parcela opustili Čína (pevninská časť), ale žiadne info na miestnej pošte webovej stránke, teraz svoj pozemok je na ceste do svojej krajiny, alebo prišli na svoje krajiny, ale len preto, že váš miestny post dôstojníka je príliš zaneprázdnený, aby sa riešiť svoj pozemok dočasné, prosím, buďte trpezliví.

Pri prijatí času je menej ako 10 dni a stále nedostal parciel, prosím, kontaktujte nás, my sa rozšíri prijatia čas pre vás a snaží sa pomôcť nájsť príčinu meškania a pokúste sa vyriešiť všetky novinky vám vedieť v čase.

Názov Značky Allsome
Riveter Zbraň Typ Slepý Nit Zbrane
Použitie Renovácia Tím
Typ Napájania Ručné Riveters

Súvisiace produkty