Auto Universal Šál Z Nerezovej Ocele Dvojitý Výfuk Rovno Výfuku Šál Sa Hodí Pre Väčšinu Auto Nákladné Vozidlo-Auto Príslušenstvo

Nový produkt

€5.84

€7.22

-20%

Štítky:

mafler, výfukové potrubie výbava, výfukové jeep wrangler, 3 šál, moffle, výfukové plyny áut tip, auto výfukového potrubia, výfukový plyn ventil, výfukové potrubie z nehrdzavejúcej, auto šál

Popis:

Ako to Funguje: rovné auto šál dizajn znižuje späť tlak pri absorpciu zvuku vĺn. Na šál stena je vyrobená z dvoch vrstiev, z nehrdzavejúcej ocele, ktorá pomáha redukovať vibrácie a pohlcujú zvuk.

Vysoko kvalitnej Nerezovej Ocele: Naše šál je vyrobený z nerezovej ocele, a to nie je ľahko deformovaný, a to má dlhé-trvalé trvanlivosti.

Jednoduchá Inštalácia: inštalácia automobilovej šál môže byť ukončený v priebehu niekoľkých minút. Stačí zmerať výfukové potrubie vozidla pred kúpou. A je vhodný pre osobné a nákladné automobily.

Dokonalá Ochrana: okrem ochrany autom z deformácia potrubia na odvod spalín, na šál môžete tiež zníženie hluku emitovaného výfukové potrubie a vytvoriť zvuk a o niečo mäkké a príjemné.

Po-predajný Servis: Sme vám poskytne vysoko kvalitné výrobky a služby. A ak máte akékoľvek ďalšie otázky, prosím, kontaktujte nás, poskytneme vám poistné služby v rámci 24 hodín.

Funkcie:

Auto šál funkcie materiál z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je hladká, dobre vyrobené, svetlé a textúrou, nie je ľahké zdeformovať, a to môže nielen chrániť autom z deformácia výfukového potrubia, ale tiež zohráva úlohu preplňovanie a turbulencie, a to môže znížiť hluk z výfukovej rúry a vytvoriť zvuk a o niečo mäkké a príjemné. A to môžete vyzdobiť vaše auto.

Špecifikácie(o):

Materiál: nehrdzavejúca oceľ

Balenie: kartón

Hmotnosť balenia: 250 g

Balenie Zoznam:

Rovno Z Nehrdzavejúcej Ocele Šál * 1

Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Šírka 0.0inch
Položka Výška 0.0inch
Položka Hmotnosť 1.0kg
Externé Testovanie Certifikácia CCC
Č. Valcov 3 Valec
krajina pôvodu
Položka Priemer 0.0inch
Druh Materiálu
Názov Modelu /
Položka Dĺžka 0.0inch

Súvisiace produkty