Skladacie Mačka Bedpans Oxford Handričkou debničky Vonkajšie Povodí pre Mačiatka Nepremokavé Wc Pet Dodanie Pieskovisko Čistenie

Nový produkt

€11.34

€16.68

-33%

Štítky:

mačka na wc, dslr steadycam, mačacie wc, odnímateľný podstielku okno zatvorené, cat hračka, pet mačka wc školenia, box vrhu, box podstielku, automatické podstielku box, automatické podstielku box

Funkcie:

1. Prenosné: To možno zložiť do malého vaku, obsadiť žiaden priestor a je super ľahko sa prenáša. Nemusíte sa obávať, prináša svoje mačky a ostatné domáce zvieratá cestovať spoločne.

2.Bezpečnosť: Nepremokavé a ľahko sa čistí: bez úniku vody, dokonca je plný vody, super silné a odolné Oxford látky, jednoduché čistenie.

3. Dizajn: Môžu byť využité ako podstielku, mačka wc taška, vhodná pre domáce hniezdo, vonkajší cestovanie.Matné dizajn, štruktúru pohodlie,účinne zabrániť mačky od prijatia podstielku z povodia.

4.Skladacie skladovanie: Skladacia sto rage whe n nie v použitie, pevný, žiadna poloha.

5. Podšívka: podšívka je vodotesný oxford látky. Keď sa nepoužíva, nalejte do vhodnej vodou a utrite ju čistou. Veľký priestor,mačky rôzneho veku a veľkosti môžu byť ľahko použitý.

Špecifikácia:

Názov: skladacia Mačka Bedpans

Veľkosť: priemerná veľkosť vankúš 40*30*13 cm

Package zahrnuté: Mačka debničky*1

Materiál Plastové
Funkcia Semi-zatvorené

Súvisiace produkty